Róże różańcowe w parafii Janowice:

Róża Kobiet  – św. Zofii

Małgorzata Gondek, Zofia Grąba, Emilia Janik, Maria Janik, Barbara Jasińska, Kazimiera Kocik, Ewa Kot, Emilia Kubisz, Józefa Mrzygłód, Dorota Krakowska, Maria Krakowska, Emilia Śręba, Edyta Nosek, Marzena Nosek, Monika Nosek, Stanisława Nosek, Albina Pudło, Jolanta Wójcik, Maria Wójcik, Halina Woźniak.

Róża Kobiet –  św. Marii Magdaleny

Anna Biskup, Janina Dolasińska, Barbara Gieracka, Grażyna Kałucka, Anna Kocik, Justyna Kocik, Katarzyna Kocik, Małgorzata Kocik, Maria Kocik, Władysława Koza, Marta Koza, Maria Kozioł, Beata Łazarz, Halina Mrzygłód, Irena Niemiec, Krystyna Stanosz, Maria Słowik, Janina Wojtaszek, Maria Wolska, Helena Zaklikiewicz.

Róża kobiet – św. Jana Pawła II

Janina Bober, Anna Fior, Jolanta Jamro, Julia Krakowska, Józefa Kubicz, Krystyna Guratowska, Irena Jasińska, Józefa Mrzygłód, Albina Łyszczarz, Ewa Kot, Józefa Olszewska, Kazimiera Sowińska, Aleksandra Tyka, Danuta Nosek, Urszula Tyka Katarzyna Zaklikiewicz, Maria Wanda Tomasik, Irena Nowak, Janina Kocik, Katarzyna Sacha, Bogusława Kozioł.

Róża Kobiet – św. Rity

Sabina Bijak, Halina Hajduk, Elżbieta Hebda, Maria Iwaniec, Maria Kijowska, Maria Kijowska, Anna Kocik, Bogumiła Kocik, Elżbieta Kocik, Anna Kozioł, Anna Kraj, Małgorzata  Leśniak, Marta Lisowska, Krystyna Marta, Dorota Nalezińska, Zofia Skruch, Ryszarda Skwarło, Kazimiera Sorys, Stanisława Turek.

Róża Kobiet – św. Faustyny

Barbara Bała, Ewelina Bałut, Helena Burnat, Maria Kot, Genowefa Kozioł, Zofia Kozioł, Zofia Krakowska – Kot, Dorota Kubisz, Joanna Maciak, Bożena Marszałek, Dorota Niewola, Anna Nytko, Marta Panek, Dorota Przybyło, Teresa Ptak, Agata Tomaszek, Kazimiera Tomaszek, Antonina Walkowicz,  Edwarda Więcek, Halina Zięba.

Róża Kobiet –  św. Anny

Marta Długosz, Zofia Irytowska, Matylda Jędrzejowska, Elżbieta Kmiecik, Stanisława Kocik, Halina Kubik, Zofia Kubicz, Anna Kocik, Agnieszka Koza, Teresa Koza, Maria Łazarek, Maria Majorek, Małgorzata Nędza, Ksenia Niewola, Monika Niewola, Janina Pieczarka, Franciszka Stefańska, Halina Wożniak, Józefa Zapart, Lucyna Zapart.

Róża Mężczyzn – św. Ojca  Pio

Marek Burnat, Marek Długosz, Aleksander Gieracki, Zbigniew Jamro, Jan Jasiński, Bogdan Kot, Władysław Koza, Stanisław Kubicz, Paweł Kwiek, Benedykt Krakowski, Jerzy Krakowski, Marian Nosek, Bogusław Łyszczarz, Zygmunt Marta, Tadeusz Mroczek, Maksymilian Mrzygłód, Wiesław Skruch, Jerzy Sowiński, Antoni Turek, Zenon Wach.

Róża Kobiet z Lubinki – bł. Karoliny

Stanisława Lisowska, Stanisława Lisowska, Stanisława Ochwat, Danuta Ochwat, Halina Kot, Krystyna Pieczarka, Bogumiła Bełzowska, Danuta Kwaśnik, Zuzanna Cholewiak, Joanna Niemiec, Jolanta Niemiec, Urszula Żaba, Kazimiera Sikora, Bożena Chlost, Agata Kołton, Maria Szatko, Anna Hajduk, Halina Marszałek, Bernadetta Tyka, Danuta Kubisz

Zmiana tajemnic różańca św. odbywa się w każdą I-ą niedzielę miesiąca po Mszy św.o godz. 700.