Ogłoszenia 2020-08-02

Ogłoszenia duszpasterskie – 2 VIII 2020r.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

– we wtorek – św. Jan Vianneya, kapłana, patrona proboszczów;

– we czwartek – Przemienienie Pańskie;

– w sobotę – św. Dominika, kapłana.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca sierpnia. W I czwartek na Mszy św. o godz. 700 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Panu Jezusa o godz. 700 i o godz. 1800. Składka w I piątek jest przeznaczona na potrzeby misji.

Spowiedź św. w tym tygodniu będzie według następującego porządku:

– we środę dla uczniów szkół podstawowych z Janowic i Lubinki – od godz.1700-1800;

– w piątek dla uczniów szkoły średniej i starszych od godz. 1700-1800.

Proszę o zachowanie porządku w spowiedzi, ponieważ będzie tylko jeden ksiądz!

W I piątek od godz. 800 będą odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

1. Odpowiadając na apel Biskupów uczyńmy wszystko ze swej strony, aby miesiąc sierpień był przeżyty w trzeźwości.
  2. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Halinę Lasotę, P. Urszulę Klimczak, P. Danutę Kot i P. Marcelinę Kwaśny.
  3. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł.
  4. Składka z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.