Ogłoszenia 2020-07-26

Ogłoszenia duszpasterskie – 26 VII 2020r.

1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które są przeznaczone na prace w parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

– w środę – św. Martę;

– we piątek – św. Ignacego z Loyoli, kapłana;

– w sobotę – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktora kościoła.

1. W tym tygodniu I sobota miesiąca sierpnia. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. rozpoczniemy o godz. 700 odmawiając najpierw jedną część różańca św., potem będzie chwila na prywatną medytację tajemnic różańca św. a następnie będzie Msza św. Ta modlitwa będzie ofiarowana w intencji wynagradzającej. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie i proszę, aby w tę sobotę różaniec poprowadziła róża kobiet św. Marii Magdaleny – P. Marii Kocik.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. dla kobiet i mężczyzn po Mszy o godz. 700.
  3. Odpowiadając na apel Biskupów Polski uczyńmy wszystko ze swej strony, aby rozpoczynający się miesiąc sierpień był przeżyty w trzeźwości.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i przystrojenie kościoła przez Państwo Młodych i proszę na sobotę: P. Zofię Pałucką, P. Zdzisławę Boczek, P. Martę Kocik i P. Lucynę Sachę.
  5. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł.
  6. W piątek odbył się pogrzeb śp. Zofii Kulikowskiej – Burnat z Janowic.Za śp. Zofię zostanie odprawionych poza parafią 13 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu…