Ogłoszenia 2020-06-28

Ogłoszenia duszpasterskie – 28 VI 2020r.

1. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700 i 1800 w kościele, a o godz. 1700 w kaplicy w Lubince. Składka w tym dniu jest przeznaczona na Stolicę Apostolską i dzieła prowadzone przez Papieża Franciszka.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. W I czwartek na Mszy św. o godz. 700 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek Msza św. o godz. 700 i o godz. 1800. Składka w I piątek jest przeznaczona na potrzeby misji. Spowiedź św. w tym tygodniu będzie według następującego porządku:

– we środę od godz. 1700-1800 dla uczniów ze szkół podstawowych z Janowic i Lubinki;

– w piątek dla młodzieży i starszych od godz. 1700-1800.

Proszę o zachowanie porządku w spowiedzi, ponieważ będzie tylko jeden ksiądz!

W I piątek od godz. 800 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną.

W I sobotę lipca nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. rozpoczniemy o godz. 700 odmawiając najpierw jedną część różańca św., potem będzie chwila na prywatną medytację tajemnic różańca św. a następnie Msza św. Ta modlitwa będzie ofiarowana w intencji wynagradzającej. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie i proszę aby w tę sobotę różaniec poprowadziła róża kobiet św. Zofii – Pani Marii Janik.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. dla kobiet i mężczyzn po Mszy o godz. 700.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła, złożone ofiary i przystrojenie kościoła przez Państwa Młodych i proszę na sobotę: P. Martę Lisowską, P. Grażynę Biskup, P. Wandę Tyka i P. Elżbietę Burnat.
  3. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego w cenie 6zł.
  4. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.
  5. Od 30 czerwca do 14 lipca w czasie mojej nieobecności, funkcję administratora parafii będzie pełnił ks. mgr Leszek Sekuła.