Ogłoszenia 2020-05-24

Ogłoszenia duszpasterskie – 24 V 2020r.

1. Nabożeństwo majowe jest w dni powszednie o godz. 1730, a po nim bezpośrednio jest odprawiana Msza św. W niedzielę nabożeństwo majowe jest po Mszy św. o godz. 1030. Zapraszam do liczniejszego udziału dzieci, młodzież i starszych.
  2. Spowiedź św. codziennie 15 minut przed nabożeństwem majowym.
  3. W tym tygodniu w liturgii kościoła będziemy wspominać:

– we wtorek św. Filipa Nerii, kapłana;

– w piątek św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Dziękuję za posprzątanie oraz przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Martę Kuczek, P. Renatę Boczek, P. Małgorzatę Janię i P. Joannę Mrzygłód.
  3. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego. Cena 6 zł.
  4. Dziękuję 3 Panom z Gierowej za skoszenie trawy wokół kościoła, plebani i parkingu. Dziękuję również Pani z Janowic za zakup i posadzenie kwiatów plebani. Bóg zapłać.
  5. W kościele parafialnym równocześnie może przybywać maksymalnie 70 osób – 1 osoba na 10 m2. Wszystkich w kościele obowiązują maski! Liczba wiernych się zwiększyła, więc zapraszam do udziału w Mszy św. w kościele.