Ogłoszenia 2020-05-17

Ogłoszenia duszpasterskie – 17 V 2020r.

1. Nabożeństwo majowe jest w dni powszednie o godz. 1730, a po nim bezpośrednio jest odprawiana Msza św. W niedzielę nabożeństwo majowe jest po Mszy św. o godz. 1030. Zapraszam do liczniejszego udziału dzieci, młodzież i starszych.
  2. Spowiedź św. codziennie 15 minut przed nabożeństwem majowym.
  3. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje czyli dni krzyżowe.
  4. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Nie będzie w przyszłą niedzielę Mszy św. o godz. 900 w kaplicy w Lubince z okazji Uroczystości Odpustowej. Ze względu na obowiązujące od dzisiaj przepisy: 1 osoba na 10m2 w kaplicy zmieściłoby się zaledwie 8 osób. Dopóki nie wróci normalny porządek, Msza św. będzie odprawiana w niedzielę w kościele parafialnym o godz. 900.

W kościele parafialnym równocześnie może przybywać maksymalnie 70 osób – 1 osoba na 10 m2. Wszystkich w kościele obowiązują maski! Liczba wiernych się zwiększyła, więc zapraszam do udziału w Mszy św. w kościele.

1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.
  3. Dziękuję za posprzątanie oraz przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Edytę Amarowicz, P. Irenę Jasińską, P. Annę Jaśkiewicz i P. Marię Krakowską.
  4. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego. Cena 6 zł.