Ogłoszenia 2020-03-01

Ogłoszenia duszpasterskie – 1 III 2020r.

1.Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które przeznaczone są na potrzeby diecezji.

2.Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych dzieci, młodzież i starszych:

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630, po której jest  Msza św.

– Gorzkie Żale w niedzielę z kazaniem pasyjnym o godz. 1400, po których będzie

bezpośrednio Msza św.

3.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca marca. Spowiedź św. w tym tygodniu będzie:

– w środę 1600 – 1700 dla uczniów szkół podstawowych z Janowic i Lubinki. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla uczniów klas VIII-ch z Janowic i Lubinki przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

– w I piątek od godz. 1600 – 1630.

W I piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 700 i 1700. Ofiary zebrane w tym dniu będą przeznaczone na cele misyjne.

W I piątek od godz. 800 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną.

W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. rozpoczniemy o godz. 700 odmawiając najpierw jedną część różańca św., potem będzie chwila medytacji tajemnicy różańca św. a następnie będzie Msza św. Ta modlitwa będzie ofiarowana w intencji wynagradzającej. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie i proszę, aby w tę sobotę różaniec poprowadziła róża kobiet św. Anny  – P. Anny Kocik.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek po Mszy św. na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes z racji obchodzonego dnia modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na potrzeby Kościoła i proszę na sobotę: P. Agatę Zwolińską, P. Arletę Zwolińską, P. Zofię Skruch i P. Jacka Skrucha.

7. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

8. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Tadeusza Kocika pochodzącego z Janowic. Za zmarłego śp. Tadeusza zostanie odprawionych poza parafią 9 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu…