Ogłoszenia 2020-02-16

Ogłoszenia duszpasterskie – 16 II 2020r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w piątek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

1. W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 1700 kolejne spotkanie Zespołu Synodalnego.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na potrzeby Kościoła i proszę na sobotę: P. Martę Panek, P. Teresę Ptak, Dorotę Przybyło i P. Jolantę Ptak.
  4. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tace, które są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  5. Wójt Gminy Pleśna zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania m.in. na wymianę pieców, ocieplenie domów, montaż instalacji fotowoltaicznej. Dyżur konsultacyjny odbędzie się 20 lutego 2020r. w godz. 800-1500 w Urzędzie Gminy Pleśna. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu omówienia konkretnej godziny konsultacji.