Ogłoszenia 2020-02-09

Ogłoszenia duszpasterskie – 9 II 2020r.

1.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– w poniedziałek – św. Scholastykę dziewicę;

– we wtorek – Najświętszą Maryję Panną z Lourdes – jest to również Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą w tym dniu, szczególnie otoczmy naszych bliskich chorych;

– w piątek – Św. Cyryla Mnicha i Metodego Bpa, Patronów Europy.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

1. W środę na nowennę do M.B. N. Pomocy i Mszę św. o godz. 1700 zapraszam uczniów klas VIII przygotowujących się do przyjęcia w tym roku sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. będzie spotkanie.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na potrzeby Kościoła i proszę na sobotę: P. Dorotę Machetę, P. Dorotę Kubisz, P. Dorotę Niewolę i P. Genowefę Kozioł.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tace, będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  5. Sołtys Wsi Janowice zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 10 lutego 2020r. (poniedziałek) o godz.1900 w Domu Kultury w Janowicach.