Ogłoszenia 2020-02-02

Ogłoszenia duszpasterskie – 2 II 2020r.

1.Bóg zapłać za ofiary na tacę, które są przeznaczone na rzecz klasztorów kontemplacyjnych.

2.W tym tygodniu przypada I czwartek i  I piątek miesiąca lutego. W I piątek od godz. 800 odwiedzę chorych w domach. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o godz. 700 i 1700. Ofiary złożone na tace w tym dniu są przeznaczone na potrzeby misji.

Spowiedź św. w tym tygodniu będzie dla uczniów szkół podstawowych, młodzieży ze szkoły średniej i starszych w I piątek od godz. 1600. Poza tym spowiedź w tygodniu 15 minut przed Mszą św. w każdy dzień.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– we środę – św. Agatę, dziewicę i męczennicę;

– w czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników;

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na potrzeby Kościoła i proszę na sobotę: P. Danutę Sępek, P. Stanisława Wypaska, P. Marię Kokoszę, P. Andrzeja Słowika.
  3. Dziękuje za składane ofiary na ogrzewanie kościoła.
  4. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Aliny Maciak z Tarnowa. Za śp. Alinę zostanie odprawionych poza parafią 12 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Również w sobotę odbył się pogrzeb śp. Mariana Grocholi z Lubinki. Za śp. Mariana zostanie odprawionych poza parafią 7 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu …