Ogłoszenia 2019-11-17

Ogłoszenia duszpasterskie – 17 XI 2019r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy rok liturgiczny. Składka będzie przeznaczona na budujące się kościoły w diecezji.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

– w poniedziałek – bł. Karolinę, dziewicę i męczennicę;

– we środę – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;

– we czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;

– we piątek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę – patronkę muzyki kościelnej;

1. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Albinę Pudło, P. Barbarę Jasińską, P. Marka Woźniaka i P. Jerzego Kubicza.
  2. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego w cenie 6zł.
  3. Kierownik Ośrodek Zdrowia w Janowicach zaprasza chętnych na badanie gęstości kości z pięty w dnu 5 grudnia br. Zapisy telefonicznie lub w Ośrodku Zdrowia. Koszt badania 20 zł.

6. Serdeczna prośba do wszystkich, aby sprzątając z grobów swoich bliskich kwiaty w doniczkach nie wrzucać ich w całości do kontenera ale tylko same donice. Kwiaty z ziemią wyjęte z doniczki, proszę składać w jednym miejscu przy kontenerze.