Ogłoszenia 2019-11-10

Ogłoszenia duszpasterskie – 10 XI 2019r.

1.Dzisiaj ofiarą do puszki po Mszy św. możemy wesprzeć „Kościół w potrzebie” z racji obchodzonego dzisiaj Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2.W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

– w poniedziałek – św. Marcina z Tours,bpa oraz Narodowe Święto Niepodległości –   101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości;

– we wtorek – św. Jozafata, bpa i męczennika;

– we środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męczenników;

1. W piątek po Mszy św. o godz. 1700 kolejne spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
  2. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych i Światowy Dzień Ubogich. W związku z tym będą rozprowadzane w naszej parafii „Chlebki Miłosierdzia”. Ofiara za chlebek 5 zł.
  3. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Annę Biskup, P. Marię Biskup, P. Dorotę Wójcik i P. Jolantę Wójcik.
  4. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego w cenie 6zł.
  5. Klub Przyjaciół Biblioteki w Janowicach serdecznie zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godz. 1700 w Szkole Podstawowej w Janowicach.
  6. W poniedziałek odbył się pogrzeb śp. Anny Fior z Janowic. Za śp. Annę zostanie odprawionych poza parafią 15 mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu…