Ogłoszenia 2018-11-18

Ogłoszenia duszpasterskie – 18 XI 2017r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy rok liturgiczny. Składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

– we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;

– we środę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;

– we czwartek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę – patronkę muzyki kościelnej;

– w sobotę – św. Andrzeja Dung-Lac kapłana i Towarzyszy Męczenników.

1. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Iwonę Mrzygłód, P. Lucynę Bieleńską, P. Jadwigę Dziecinę i P. Irenę Nowak.
  2. Zachęcam do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  3. We wtorek o godz. 1800 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  4. Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Tarnowskiej zaprasza na cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet w każdym wieku. Pierwsze spotkanie na temat: Kobiecość – cenny dar czy narzucona tożsamość – o obrazie kobiety w oczach Stwórcy – odbędzie w sobotę 24 listopada o godz. 1630 w bursie dla dziewcząt przy ul. Rejtana 10 w Tarnowie.
  5. Jak co roku panowie z Rady Duszpasterskiej będą zbierać w sali obok zakrystii ofiary na ogrzewanie kościoła.