Ogłoszenia 2017-08-27

Ogłoszenia duszpasterskie – 27 VIII 2017r.

1. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które są przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

– w poniedziałek – św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła;

– we wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

1. W piątek – przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej;
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca sierpnia. W I piątek Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Panu Jezusa o godz. 700 i o godz. 1800. Składka w I piątek jest przeznaczona na potrzeby misji.

Spowiedź św. w tym tygodniu będzie według następującego porządku:

– we środę dla uczniów szkoły podstawowej od godz. 1730;

– we czwartek dla uczniów gimnazjum od godz. 1730;

– w piątek dla starszych od godz. 1700. Proszę, aby rodzice dopilnowali, aby dzieci i młodzież przystąpiły do spowiedzi św. i rozpoczęły nowy rok szkolny w stanie łaski uświęcającej.

W I piątek od godz. 800 odwiedzę chorych w domach.

W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. rozpoczniemy o godz. 700 odmawiając najpierw jedną część różańca św., potem będzie chwila medytacji tajemnicy różańca św. a następnie będzie Msza św. Ta modlitwa będzie ofiarowana w intencji wynagradzającej. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie i proszę, aby w tę sobotę różaniec poprowadziła róża kobiet św. Faustyny – P. Anny Nytko.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy o godz. 700.
  2. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Małgorzatę Rybę, P, Agnieszkę Kot, P. Halinę Witek i P. Leokadię Jurkiewicz.
  4. Dziękuję za skoszenie trawy wokół kościoła i wykonane prace porządkowe: P. Kościelnemu. Robertowi Kocikowi, P. Urszuli i Ryszardowi Tyka.

Intencje Mszy św. 28.VIII. – 3