Ogłoszenia 2017-07-23

Ogłoszenia duszpasterskie – 23 VII 2017r.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominać będziemy:

– w poniedziałek – Św. Kingę, dziewicę – drugorzędną patronkę Diecezji Tarnowskiej;

– we wtorek – Św. Jakuba Apostoła;

– we środę – Św. Joachima i Annę, rodziców N.M. Panny; nowenna do M.B.N. Pomocy o godz. 1800;

– w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 1800 – koronka do Bożego Miłosierdzia;

– w sobotę – św. Martę;

1. Zachęcam do zapisywania się na pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę.
  2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po Mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów z racji obchodzonego we wtorek wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Ofiary zebrane przy poświęceniu przeznaczone są na potrzeby misji.
  3. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kościoła i proszę na sobotę: P. Annę Sowę, P. Marka Burnata, P. Urszulę Majorek, i P. Lucynę Zapart.
  4. Składka w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii.