Ogłoszenia 2017-01-22

III Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 22 I 2017r.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:

– we wtorek – św. Franciszka Salezego bpa i dra Kościoła;

– we środę – Nawrócenie Św. Pawła Ap;

– we czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpów;

– w piątek – bł. Jerzego Matulewicza, bpa;

– w sobotę – św. Tomasza z Akwinu – prezb. i dra Kościoła;

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na potrzeby Kościoła i proszę na sobotę: P. Justynę Kalwarę, P. Jolantę Grzesik, P. Marię Mroczek i P. Marię Iwaniec.
  2. Plan kolędy:

Niedziela 22 I 2017r. – od godz. 1330 – Dolna Wieś od Państwa Kmiecik do Państwa Wójcik.

Poniedziałek 23 I 2017r. – od godz. 900 – Dolna Wieś od Pani Jędrzejowskiej do Państwa Koza.

Jeżeli są rodziny, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie z różnych przyczyn, można jeszcze uzgodnić termin odwiedzin z ks. Proboszczem.

1. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii.
  2. W środę odbył się pogrzeb śp. Genowefy Kocik z Lubinki. Za zmarłą Genowefę zostanie odprawionych poza parafią 13 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu …